Ślubne suknie ciążowe i dla puszystych

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać w stu procentach pięknie i wyjątkowo. Ubierając suknię ślubną odznacza się od reszty uczestników uroczystego wydarzenia. Nigdy jednak nie będzie lśnić pełnym blaskiem, gdy nie będzie posiadała pewności siebie i przekonania co do tego, że faktycznie wygląda najpiękniej. Panie, które wychodząc za mąż są w zaawansowanej ciąży albo po prostu mają mniejszą lub większą nadwagę też mogą wyglądać najpiękniej.

Puszyste panie młode świetnie będą prezentować się w zestawie składającym się z gorsetu oraz spódnicy. Najlepiej, aby gorset posiadał fiszbiny – wtedy będzie bardzo mocno się trzymał. Dobrze dopasowany będzie optycznie wysmuklał sylwetkę. Co do dekoltu to najlepiej zdecydować się na ten wycięty na kształt litery V. W ten sposób optycznie wydłuży szyję oraz poprawi kształt ramion. Warto założyć również bardzo delikatną biżuterię, np. subtelny naszyjnik, który jeszcze bardziej wysmukli szyję i dekolt. Wydatne i pulchne ramiona można w bardzo prosty sposób ukryć pod grubymi ramiączkami sukni ślubnej. Oczywiście, zawsze można też wykorzystać szal. Zwiewny i delikatny narzucony na ramiona ukryje to i owo. Spódnica takiego zestawu powinna mieć kształt litery A. Najlepiej aby była węższa u góry i szeroka na dole. To optycznie wyszczupli biodra. Niskie i pulchne panie młode mogą pomyśleć o trenie. Ten wydłuży sylwetkę.

Podobne zasady powinny stosować przyszłe panie młode, które są w ciąży. One mają do wyboru dwa rozwiązania. Albo będą starały się ukryć swój brzuszek i w ogóle fakt, że są w ciąży, ale poproszą w salonie sukien ślubnych sukienkę, która będzie dedykowana specjalnie dla nich. Oczywiście, my polecamy tę drugą opcję. W salonach mody ślubnej dostępne są specjalne fasony dla panien młodych spodziewających się (nawet lada dzień) dziecka. Puszyste panie (w ciąży czy też nie) powinny raczej odpuścić sobie strojne dodatki ślubne. Koronki, falbanki, kwiatki itd. mogą tylko poszerzyć sylwetkę i optycznie dodać jej kilogramów. Nie oznacza to jednak, że nie można stosować żadnych dodatków. Oczywiście, jest to dozwolone, ale najlepiej by były one przyszyte pionowo.